آمار فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

امروز توسعه تجارت الکترونیکی برای سهیم شدن مردم عزیز کشورمان از درآمدهای کلان جهانی حاصل از این سبک تجارت و نهایتا رشد در آمد ملی از ضروری ترین امور روزمر’ به شمار می رود. لذا این موضوع مرا بر آن داشت تا وبلاگی در پرشین بلاگ نیز برای این منظور راه اندازی نمایم تا باشد که به حول و قوه الهی قدمی کوچک در این راه برداشته باشیم . . عیسی نجفی فروردین سال 1387

قابل توجه دانشجویان درس شیوه ارائه مطالب علمی و فنیVIII-نمونه سوالات امتحان
مدير وبلاگ : عیسی نجفی - ساعت ۱۱:٠۳ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٧ اردیبهشت ۱۳٩٢
 

قابل توجه دانشجویان گرامی درس شیوه ارائه مطالب علمی و فنی - برای ارزیابی نهایی این درس باید به نکات زیر توجه داشته باشید.

1- زمانبندی تعیین شده در امتیازات نهایی شما برای این درس طبق اعلامیه های قبلی در همین وبلاک در ارزیابی شما موثر خواهد بود لذا گزارشات مربوط به  شش مرحله آماده سازی ارائه کتبی ( مقاله ) را می بایست به صورت خلاصه در لینک مرتبط در همین وبلاک حداکثر تا تاریخ 24 اردیبشت ثبت نموده باشید و همچنین خود گزارش را نیز فقط در قسمت بادی ایمیلتان وارد برای بنده ارسال نموده باشید.

2- موضوع ارائه شفاهی و کتبی شما می بایست دقیقا همان باشد که قبلا در وبلاک ما نسبت به تایید  و اعلام آن اقدام نموده ایم لذا درصورتی عنوان ارائه شفاهی یا کتبی شما خارج از موضوع تایید شده باشد امتیازی به شما تعلق نخواهد گرفت

3- در امتحان پایانی تعدادی سوال کتبی مد نظر خواهد بود که می بایست در جلسه امتحان حاضر و نسبت به پاسخ به آن اقدام نمایید( برای  آشنایی شما عزیزان  با نمونه سوالات تعداد 30 نمونه سوال در قسمت ادامه مطالب همین پست درج شده است - میزان بارم امتحان کتبی پایانی حداکثر 10 نمره می باشد)

4- نحوه حضور شما در کلاس در ارزیابی نمره نهایی شما موثر می باشد .

5- فرمت نام فایل اتچمنت ارائه کتبی ( فایل متنی + پی دی اف ) و همچنین فایل پاور پوینت ارائه شفاهی به شکل زیر باشد

  TSW [Your Student ID] [Surname] [Name] Title . [PPTX / DOCX / PDF]

دقت فرمائید در صورت عدم رعایت فرمت فوق فرض اصلی بنده دائر بر این خواهد بود که انگار شما تکلیفی را برای بنده ارسال ننموده اید.

برای یادداوری به شما علمای نرم افزار به عنوان مثال نحوه نامگذاری فایلهای   اتچمنت آقای مجتبی دارایی به شماره دانشجویی   8813200512 در ادامه می آوریم ( فایلها فقط باید به شکل زیر اتچ شوند فایل فشرده مورد قبول نیست )

TSW 8813200512  Daraie Mojtaba 3-D Printers.DOCX

TSW 8813200512  Daraie Mojtaba 3-D Printers.PDF

TSW 8813200512  Daraie Mojtaba 3-D Printers.PPTX


 
ادامه مطلب...
comment نظر خودتان را در رابطه با مطلب ، در همین قسمت وارد نمایید ()