آمار امروز آخرین مهلت ثبت نام و تکمیل مدارک نامزدهای عضویت در هیات مدیره نظام های صنف - فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

امروز توسعه تجارت الکترونیکی برای سهیم شدن مردم عزیز کشورمان از درآمدهای کلان جهانی حاصل از این سبک تجارت و نهایتا رشد در آمد ملی از ضروری ترین امور روزمر’ به شمار می رود. لذا این موضوع مرا بر آن داشت تا وبلاگی در پرشین بلاگ نیز برای این منظور راه اندازی نمایم تا باشد که به حول و قوه الهی قدمی کوچک در این راه برداشته باشیم . . عیسی نجفی فروردین سال 1387

امروز آخرین مهلت ثبت نام و تکمیل مدارک نامزدهای عضویت در هیات مدیره نظام های صنف
مدير وبلاگ : عیسی نجفی - ساعت ٧:٥٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
 

به نقل از خبرنامه نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی

امروز سی ام مهر آخرین مهلت ثبت نام از نامزدهای عضویت در دومین دوره انتخابات هیات مدیره نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی و سایر استانهای دیگر می باشد. 

در خراسان رضوی در سه شاخه یا گروه شرکتها - فروشگاه ها - مشاورین مجموعا ١۴ نفر به عنوان عضو اصلی و ۴ نفر به عنوان عضو علی البدل  برای مدت سه سال آینده انتخاب  خواهند شد. همچنین یک عضو  اصلی بازرس و یک نفر علی البدل انتخاب برای مدت یکسال خواهد شد .

انتخابات هیات مدیره نظام های صنفی رایانه ای استانها در ابان ماه برگزار خواهد شد در استان خراسان روز 15 - پانزدهم آبان ماه برای برگزاری این انتخابات تعیین شده است.

لذا برای آخرین بار از عزیزانی که متمایل  به نامزدی برای  عضویت در هیات مدیره می باشند دعوت به عمل می آید تا شخصا در ساعت اداری امروز جهت اعلام نامزدی و تکمیل مدارک و ارائه مدارک مورد نیاز به دبیرخانه سازمان مراجعه نمایند.

 


 
comment نظر خودتان را در رابطه با پست حاضر در همین قسمت وارد نمایید ()