آمار انتخاب 100 پایگاه برتر اینترنتی تا پایان نمایشگاه رسانه‌های دیجیتالی - فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

امروز توسعه تجارت الکترونیکی برای سهیم شدن مردم عزیز کشورمان از درآمدهای کلان جهانی حاصل از این سبک تجارت و نهایتا رشد در آمد ملی از ضروری ترین امور روزمر’ به شمار می رود. لذا این موضوع مرا بر آن داشت تا وبلاگی در پرشین بلاگ نیز برای این منظور راه اندازی نمایم تا باشد که به حول و قوه الهی قدمی کوچک در این راه برداشته باشیم . . عیسی نجفی فروردین سال 1387

انتخاب 100 پایگاه برتر اینترنتی تا پایان نمایشگاه رسانه‌های دیجیتالی
مدير وبلاگ : عیسی نجفی - ساعت ٦:٠٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٤ آبان ۱۳۸٧
 

مسابقه ای برای انتخاب 100 پایگاه برتر اینترنتی تا پایان نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال از بین 3600 پایگاه اینتنرتی

منبع : وبسایت ایران برای شما Iran For You

گسترش بی حد و مرز پایگاه های اینترنتی و تاثیر سرنوشت ساز آنها در تمام جوانب و فرآیند زندگی روزمرء مردم دنیا تمام ابعاد زندگی مردم را خواسته یا ناخواسته با خود درگیر نموده است. میزان نفوذ و درگیری این فناوری در زندگی مردم به حدی است که دیری نخواهد پایید که حتی ضرورت تجدید نظر در پارامتر ها و معیار های  سنجش و اندازی آن به جهت نفوذ در جامعه نیز مستلزم دگرگونی خواهد بود به عبارتی در چشم اندازی کوتاه مدت ، مفهوم ضریب نفوذ اینترنت در جوامع بشری اساسا به علت عجین شدن یا آمیخته شدن تمام ابعاد زندگی با این فناوری به وا‍‍ژه ایی کم اهمیت تبدیل خواهد شد. در کشور ما نیز هر چند حدود سه سال است که آهنگ رشد فناوری و نفوذ اینترنت با کندی مواجه گردیده بود اما در ایام اخیر نشانه هایی از امید برای جبران عقب ماندگی سه سال اخیر در مسئولین مملکت قابل مشاهده است. امید میرود  تا رخداد انتخاب ۱۰۰ پایگاه برتر اینترنتی از بین پایگاه های اینترنتی موجود در کشور  گامی اساسی برای رشد و شکوفایی این فناوری با انگیزه تشویق و بهبود وضعیت زندگی و معیشت مردم به واسطه کاربرد این فناوری باشد.

 


 

انتخاب 100 پایگاه برتر اینترنتی تا پایان نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال
 

 


آفتاب: 100 پایگاه برتر اینترنتی در شش بخش اجتماعی، ادب و هنر، دین، دولت الکترونیک، علم و فناوری و اطلاع‌رسانی انتخاب می‌شوند.
به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب، 100 پایگاه برتر ایرانی با هدف برگزاری رقابتی اینترنتی بین پایگاه‌های اینترنتی در فضای مجازی ایران، در دومین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال حضور پیدا کرده است.
مسئول غرفه انتخاب پایگاه‌های برتر اینترنتی با اعلام این خبر گفت: «ریشه راه‌اندازی این رقابت و غرفه از دور نخست نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال پایه‌ریزی شد».
وی افزود: «این 100 پایگاه برتر اینترنتی از بین 3600 پایگاه اینترنتی در فضای مجازی ایران انتخاب می‌شوند و تاکنون 52 پایگاه اینترنتی از سوی هیات داوران انتخاب شده است که تا پایان نمایشگاه 48 پایگاه دیگر نیز انتخاب می‌شود».


 
comment نظر خودتان را در رابطه با پست حاضر در همین قسمت وارد نمایید ()