آمار خبرگزاری مهر : میزان کسب و کار اینترنتی، شاخص ارزیابی توسعه فناوری اطلاعات - فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

امروز توسعه تجارت الکترونیکی برای سهیم شدن مردم عزیز کشورمان از درآمدهای کلان جهانی حاصل از این سبک تجارت و نهایتا رشد در آمد ملی از ضروری ترین امور روزمر’ به شمار می رود. لذا این موضوع مرا بر آن داشت تا وبلاگی در پرشین بلاگ نیز برای این منظور راه اندازی نمایم تا باشد که به حول و قوه الهی قدمی کوچک در این راه برداشته باشیم . . عیسی نجفی فروردین سال 1387

خبرگزاری مهر : میزان کسب و کار اینترنتی، شاخص ارزیابی توسعه فناوری اطلاعات
مدير وبلاگ : عیسی نجفی - ساعت ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٦ دی ۱۳۸٧
 
مشهد - خبرگزاری مهر: رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی گفت: میزان دسترسی به فضای کسب و کار اینترنتی یکی از برجسته ترین شاخص های ارزیابی توسعه فناوری اطللاعات و ارتباطات در کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر در مشهد، عیسی نجفی ظهر امروز در حاشیه برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر در مشهد در جمع خبرنگاران افزود: بعضی از مسئولان اجرایی و تصمیم گیران علاقه ای به تعامل با بخش خصوصی را ندارند که امیدواریم با وجود ابلاغ اصل 44 قانون اساسی فرهنگ توجه به مشاوره با بخش خصوصی به عنوان حامی مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: سازمانها و نظامهای قانونی و NGO ها باید با ارزیابی و آسیب شناسی فناوری اطلاعات IT و ICT و ارایه راهکارهای مناسب به تصمیم سازان و تصمیم گیران جامعه برای حصول موفقیت به یاری مسئولان بشتابند.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خاطرنشان کرد: مسئولان جهت جبران عقب ماندگی کشور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات باید در قانون پنجم توسعه توجهی ویژه به این بخش داشته باشند.

وی یادآور شد: مسئولان باید با تصویب معافیتها و اعطای تسهیلات به یاری بخش خصوصی فعال در حوزه فناور اطلاعات و ارتباطات شتافته و در این راستا گام بردارند.

نجفی اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه کامپیوتری نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات دارد و نقش اساسی در معرفی محصولات و فناوریهای جدید ایفا می کند.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی گفت: این سازمان در جهت نظم بخشی و ساماندهی فعالیتهای خوب و مناسب با اتحادیه کامپیوتر در شهر مشهد انجام داده و در شهرستانهای دیگر استان با همکاری استانداری خراسان رضوی، ساماندهی فعالیتهای تجاری رایانه ای با جدیت در حال پیگیری است.


 
comment نظر خودتان را در رابطه با پست حاضر در همین قسمت وارد نمایید ()