آمار Comex2010 فرصت های جدیدی را در حوزه تجارت الکترونیک فراهم می کند - فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

امروز توسعه تجارت الکترونیکی برای سهیم شدن مردم عزیز کشورمان از درآمدهای کلان جهانی حاصل از این سبک تجارت و نهایتا رشد در آمد ملی از ضروری ترین امور روزمر’ به شمار می رود. لذا این موضوع مرا بر آن داشت تا وبلاگی در پرشین بلاگ نیز برای این منظور راه اندازی نمایم تا باشد که به حول و قوه الهی قدمی کوچک در این راه برداشته باشیم . . عیسی نجفی فروردین سال 1387

Comex2010 فرصت های جدیدی را در حوزه تجارت الکترونیک فراهم می کند
مدير وبلاگ : عیسی نجفی - ساعت ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۱ دی ۱۳۸۸
 

Comex2010 فرصت های جدیدی را در حوزه تجارت الکترونیک فراهم می کند

خبرگزاری موج - رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی گفت: برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر در مشهد با رویکرد جدید برای معرفی بیشتر و حضور فعالین حوزه تجارت الکترونیک، فرصت های جدیدی را برای فعالان در حوزه تجارت الکترونیک فراهم می کند.
به گزارش موج، عیسی نجفی اظهار داشت: البته ورود به حوزه تجارت که برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی مشهد انجام می شود، گامی مهم برای فرهنگ سازی جدی در زمینه مقوله های اقتصاد الکترونیکی، تجارت الکترونیکی، برنامه و بودجه الکترونیکی و توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز محسوب می شود.
وی در ادامه گفت: البته برقرار بودن رویکردهای سنتی در نمایشگاه کامکس 2010 مشهد نظیر عرضه جدیدترین فناوری ها، محصولات و تولیدات در عرصه رایانه، اینترنت، ماشین‏های اداری و همچنین صنایع مخابرات و اطلاع رسانی نیز قسمت عمده ای از نیازهای موجود جامعه هدف مخاطبین نمایشگاه را مانند گذشته بر طرف می کند.
نجفی با اشاره به عملکرد نمایشگاه بین المللی مشهد اظهار داشت: فعالیت های نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی مشهد در زمینه برگزاری نمایشگاه های تجاری صنعت رایانه اعم از سخت افزار،نرم افزار و شبکه رامی توان جزء درخشانترین و موثرترین فعالیت از میان سایر فعالیت های نمایشگاهی آن نمایشگاه محسوب کرد.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی تاکید کرد: همانطور که برگزاری نمایشگاه های تجاری نقش تعیین کننده ای در رشد و توسعه اقتصاد ایجاد اشتغال انتقال تکنولوژی و فرهنگ کشورها ایفا می کند، فناوری و ارتباطات نیز به عنوان اصلی ترین ابزار توسعه اقتصاد مبتنی بر دانش محسوب می گردد.
وی کامکس 2010 مشهد را دارای نقشی اساسی در فرهنگ سازی توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانست و گفت: این مقوله می تواند اثر محسوسی در توسعه پایدار استان و محقق شدن برنامه های توسعه محلی وملی داشته باشد.
نجفی با اشاره به زمینه فعالیت غرفه داران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر افزود: خدماتی در زمینه سخت افزار (کامپیوتر های شخصی، سرورها، نوت بوک ها و قطعات و تجهیزات جانبی)، نرم افزار (بسته های نرم افزاری در زمینه وب، امنیت، اتوماسیون اداری، MIS,DSS,ERP و...) شبکه، تجارت الکترونیک، آموزش و پژوهش در حوزه فناوری با حضور شرکت های داخلی و خارجی ارائه می شود.
وی در پایان گفت: در نمایشگاه کامکس علاوه بر کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی پیش بینی شده است که با محوریت مبادلات الکترونیکی در بستر وب، نقش فناوری اطلاعات در اصلاح الگوی مصرف، وب معنایی است که به طور قطع نقش موثری در ارتقائکیفیت دانسته های مخاطبین خواهد داشت.
گفتنی است comex2010 از 28 دی ماه الی 2 بهمن ماه پذیرای متخصصان و عموم علاقه مندان است.

منبع خبرگزاری موج


 
comment نظر خودتان را در رابطه با پست حاضر در همین قسمت وارد نمایید ()