آمار مصاحبه با خبرگزاری پانا : پول الکترونیکی باید جایگزین پول سنتی شود - فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

امروز توسعه تجارت الکترونیکی برای سهیم شدن مردم عزیز کشورمان از درآمدهای کلان جهانی حاصل از این سبک تجارت و نهایتا رشد در آمد ملی از ضروری ترین امور روزمر’ به شمار می رود. لذا این موضوع مرا بر آن داشت تا وبلاگی در پرشین بلاگ نیز برای این منظور راه اندازی نمایم تا باشد که به حول و قوه الهی قدمی کوچک در این راه برداشته باشیم . . عیسی نجفی فروردین سال 1387

مصاحبه با خبرگزاری پانا : پول الکترونیکی باید جایگزین پول سنتی شود
مدير وبلاگ : عیسی نجفی - ساعت ۱٢:٠٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٤ بهمن ۱۳۸٩
 

خبرگزاری پانا: عضو هیئت رئیسه سازمان نظام صنفی رایانه کشور گفت: توسعه فناوری اطلاعات در جهان می‌طلبد که هر چه سریع‌تر پول الکترونیک جایگزین پول سنتی شود.

 

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از روابط عمومی شهرداری مشهد، عیسی نجفی اظهارداشت: استفاده از بلیت الکترونیک در وسائط حمل و نقل عمومی مشهد موجب صرفه‌جویی در هزینه چاپ و وقت شهروندان می‌شود.

وی خاطر نشان‌کرد: با تجهیز تمام اتوبوس‌ها به سیستم کارتخوان بلیت ‌الکترونیک ضمن صرفه‌جویی‌های که از محل عدم چاپ و توزیع بلیت کاغذی صورت می‌گیرد، در وقت شهروندان نیز صرفه‌جویی می‌شود.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه خراسان‌رضوی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های سازمان اتوبوسرانی دریافت، جمع‌آوری و متمرکز کردن مبالغ کرایه بوده است گفت: با اجرایی شدن سیستم الکترونیک این مشکل در اتوبوسرانی برطرف می‌شود.
وی اظهارداشت:‌ محاسبه کرایه بر اساس مسافت یکی از قابلیت‌های بلیت الکترونیک است که قطعا رضایت شهروندان را به همراه خواهد داشت.
نجفی با بیان اینکه  نهادینه‌کردن فرهنگ استفاده از بلیت الکترونیک، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌دهی به شهروندان باید هر چه سریع‌تر انجام شود افزود: تنها با همکاری شهروندان می‌توان هرچه سریع‌تر برای همیشه بلیت‌های کاغذی را در مشهد جمع کرد.


 
comment نظر خودتان را در رابطه با پست حاضر در همین قسمت وارد نمایید ()