آمار هشتمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران شهریورماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزا - فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

امروز توسعه تجارت الکترونیکی برای سهیم شدن مردم عزیز کشورمان از درآمدهای کلان جهانی حاصل از این سبک تجارت و نهایتا رشد در آمد ملی از ضروری ترین امور روزمر’ به شمار می رود. لذا این موضوع مرا بر آن داشت تا وبلاگی در پرشین بلاگ نیز برای این منظور راه اندازی نمایم تا باشد که به حول و قوه الهی قدمی کوچک در این راه برداشته باشیم . . عیسی نجفی فروردین سال 1387

هشتمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران شهریورماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزا
مدير وبلاگ : عیسی نجفی - ساعت ٩:۱٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۸ شهریور ۱۳٩٠
 هشتمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران شهریورماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود
منبع : وب سایت معاونت پژوهشی دانشگاه فردوسی مشهد

هشتمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران، 23 و 24 شهریور 1390 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.
دبیر هشتمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران گفت: کنفرانس سالانه انجمن رمز ایران در حوزه امنیت اطلاعات و رمزشناسی و با هدف هم‌افزایی دانش و انتشار یافته‌های نو و بدیع در این زمینه علمی برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.
دکتر محسن کاهانی افزود: آشنایی و ارتباط کارشناسان و استادان حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات، بررسی چالش‌های علمی و اجرایی در فرایند کاربری آن در فضای مجازی و تاکید بر امن‌سازی فضای تبادل اطلاعات در کشور از دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس است.
موضوع‌های این کنفرانس شامل مبانی رمز‌شناسی، پیاده‌سازی الگوریتم‌های رمزنگاری، امنیت سیستم‌ها و کاربردها، پنهان‌سازی اطلاعات، پروتکل‌های رمزنگاری و امنیتی، و مهندسی و مدیریت امنیت اطلاعات است و همچنین مهلت ارسال مقاله به این کنفرانس تا 31 اردیبهشت 1390 می‌باشد.
دکتر محسن کاهانی ضمن دعوت از استادان و پژوهش‌گران برای ارسال مقاله به این کنفرانس گفت: مقاله‌هایی که به زبان انگلیسی در کنفرانس پذیرفته می‌شوند در پایگاه IEEE Xplore digital library نمایه می‌شوند. همچنین مقاله‌های برتر کنفرانس در مجله علمی و پژوهشی ISeCure منتشر خواهند شد.
قائم‌مقام رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات با اشاره به تهدیدها و مخاطرات امنیتی فضای تبادل اطلاعات، گفت: پیشرفت روزافزون کاربری سامانه‌های نرم‌افزاری و شبکه‌های رایانه‌ای، لزوم توجه به جنبه‌های امنیت آن‌ها و ضرورت امن‌سازی این شبکه‌ها و سامانه‌ها را دو چندان کرده است.
دکتر کاهانی افزود: در کنفرانس هشتم انجمن رمز ایران، موضوع‌های کاربردی حوزه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز در قالب برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیگیری می‌شود.
فراخوان مقاله هشتمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران در وب‌گاه این کنفرانس به نشانی http://iscisc2011.um.ac.ir منتشر شده است.

 
comment نظر خودتان را در رابطه با پست حاضر در همین قسمت وارد نمایید ()