آمار مجوز ماهنامه تجارت و رایانه به مدیر مسئولی من ! نوش داروی پس از مرگ سهراب - فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

امروز توسعه تجارت الکترونیکی برای سهیم شدن مردم عزیز کشورمان از درآمدهای کلان جهانی حاصل از این سبک تجارت و نهایتا رشد در آمد ملی از ضروری ترین امور روزمر’ به شمار می رود. لذا این موضوع مرا بر آن داشت تا وبلاگی در پرشین بلاگ نیز برای این منظور راه اندازی نمایم تا باشد که به حول و قوه الهی قدمی کوچک در این راه برداشته باشیم . . عیسی نجفی فروردین سال 1387

مجوز ماهنامه تجارت و رایانه به مدیر مسئولی من ! نوش داروی پس از مرگ سهراب
مدير وبلاگ : عیسی نجفی - ساعت ۱:۳٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ تیر ۱۳٩۱
 

چند سال پیش ( فکر می کنم در سال1386 )    اینجانب عیسی نجفی  در سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی ریاست هیات مدیره وقت را عهده دار بودم با تایید هیات مدیره وقت درخواستی برای ماهنامه ویژه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای استان ارائه نمودم راستش فکر می کردم سریع وزارت ارشاد درخواست را بررسی و مجوز لازم را صادر خواهد نمود متاسفانه بعد خیلی پیگیری نمودم ولی خبری نشد و تقریبا سال قبل که دو دوره حضور من در هیات مدیره نظام صنفی رایانه ای استان به پایان رسیده بود دیگر قطع امید کردم و فکر نمی کردم حتی سابقه ایی  از درخواستم پیدا بشود  امروز تو  RSS  رایانه خودم  به نقل از خبرگزاریها تیتری را مشاهده نمودم که اعلام شده بود وزارت ارشاد یا هیات نظارت با درخواست صدور مجوز برای 61 نشریه موافقت نموده است .

هر چند من در هیات مدیره نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی از 1/9/90 خدا را شکر هیچ سمتی و مسئولیتی ندارم و بازهم خدا را شکر که نه من تمایلی به همکاری دارم و نه عزیزان این دوره علاقه ای به دیدن ما دارند ولی لازم می دانم  تولد نشریه رسمی با عنوان تجارت و رایانه در استان خراسان رضوی به همه عزیزان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تبریک بگویم .

به نظر من اگر دوستان این دوره  هیات مدیره همت داشته باشند این ماهنامه می تواند به گسترش فرهنگ فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان کمک شایان توجهی بنماید . البیته علی الظاهر تغییر مدیر مسئول یک نشریه کار سختی است ولی امیدوارم ان شاء ... بزودی نام اینجانب  عیسی نجفی از سمت مدیر مسئولی ماهنامه فوق حذف و عزیزان دیگری مسئولیت فوق را عهده دار بشوند.

اصل خبر را در خبرگزاریهای زیر بخوایند

مجوز فعالیت 61 نشریه صادر شد

خبرگزاری موج :: صدور مجوز 61 و تغییر وضعیت 16 نشریه

صدور مجوز برای 61 نشریه جدید

با موافقت هیأت نظارت/ مجوز 62 نشریه صادر شد

 


 
comment نظر خودتان را در رابطه با پست حاضر در همین قسمت وارد نمایید ()