آمار قابل توجه دانشجویان گرامی درس مهندسی نرم افزار دو - فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

امروز توسعه تجارت الکترونیکی برای سهیم شدن مردم عزیز کشورمان از درآمدهای کلان جهانی حاصل از این سبک تجارت و نهایتا رشد در آمد ملی از ضروری ترین امور روزمر’ به شمار می رود. لذا این موضوع مرا بر آن داشت تا وبلاگی در پرشین بلاگ نیز برای این منظور راه اندازی نمایم تا باشد که به حول و قوه الهی قدمی کوچک در این راه برداشته باشیم . . عیسی نجفی فروردین سال 1387

قابل توجه دانشجویان گرامی درس مهندسی نرم افزار دو
مدير وبلاگ : عیسی نجفی - ساعت ٧:٥٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳٩۳
 

دانشجویان محترم و گرامی درس مهندسی نرم افزار دو - ضمن تبریک ایام خجسته شعبانیه و با آرزوی  سلامتی و توفیق روز افزون لطفا مساله زیر را به عنوان یکی از تکالیف کلاسی ( ارزیابی طول ترم ) بررسی و پاسخ خودتان را ساعت 22 امشب  فردا شب یعنی روز سه شنبه سیزدهم  چهارشنبه چهارده خرداد و در قسمت نظرات به نام خودتان ( شماره دانشجویی + فامیلی و حرف اول نام ) درج نمایید{توجه داشته باشید پس از انتشار نظر شما وجدانهای اگاهی در خصوص مطلب درج شده شما به جهت رعایت حقوق معنوی و اصل بودن پاسخ شما  اظهار نظر خواهند نمود ) ،} همچنین متن درج شده در قسمت نظرات همین پست را در بادی ایمیلتان کپی ( یعینی فایل ارسال ننمایید) برای من به نشانی ایمیل  najafy44@gmail.com ارسال فرمائید.

_____________________________________________________________________

1-    اصولا برای شناخت سیستم ها و تعیین عملکردها دو دیدگاه متفاوت مطرح است . یک دیدگاه بر اساس داده های مبادله شده ، روند عملیاتی سیستم ها را مورد بررسی قرار می دهد و دیدگاه دیگر بر اساس پیامهای ارسالی بین اجزاء ، سیستم ها را شناسایی می کند. در واقع مورد های استفاده ابزاری جهت تعیین پیامهای ارسالی بین اجزاء می باشند . با در نظر گرفتن توضیح فوق

اولا بیان نمایید که به طور معمول عملکرد سیستم ها در چه قالبی قابل توصیف است؟ ثانیا در حالت کلی فرایند تولید سیستم شامل چه مراحلی خواهد بود ؟

ثالثا تجزیه و تحلیل دامنه و همچنین تعریف معماری و توصیف رابطها در کدامیک از مراحل فرایند تولید سیستم انجام خواهد شد؟

رابعا عملکرد موردهای استفاده به طور معمول در کدام قالب قابل توصیف خواهد بود؟ 

خامسا اگر سیستم  مورد مطالعه فرضی مربوط به یک بنگاه کسب و کار مشتری مدار بوده باشد شرح خلاصه مورد استفاده خرید کالا شامل بازیگرها ( اکتورها) ، نوع بازیگر( اصلی یا فرعی )  ، هدف یا شرح خلاصه ، پیش فرض ، پس فرض ، نیازهای تحت پوشش ، سناریو در قابل دنباله ای از رویدادها و فرمهای ارجاع را توصیف نمایید.

توجه پاسخ را به ترتیب با ذکر اولا تا خامسا درج نمایید


 
comment نظر خودتان را در رابطه با پست حاضر در همین قسمت وارد نمایید ()