آمار خصوصیات مشاوران مدیران اجرائی - فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

امروز توسعه تجارت الکترونیکی برای سهیم شدن مردم عزیز کشورمان از درآمدهای کلان جهانی حاصل از این سبک تجارت و نهایتا رشد در آمد ملی از ضروری ترین امور روزمر’ به شمار می رود. لذا این موضوع مرا بر آن داشت تا وبلاگی در پرشین بلاگ نیز برای این منظور راه اندازی نمایم تا باشد که به حول و قوه الهی قدمی کوچک در این راه برداشته باشیم . . عیسی نجفی فروردین سال 1387

خصوصیات مشاوران مدیران اجرائی
مدير وبلاگ : عیسی نجفی - ساعت ۱۱:٠۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٧
 

امروزه در کلیه سازمانها نقش مشاورین مدیران برنامه ریزی و اجرائی و عملیاتی در ارتقاء وضعیت سازمان و ایجاد ارزشهای جدید برای آن و در نهایت نیل به سمت تحقق چشم اندازها مهم جلوه داده می شود . ما در نوشتار  شرایط و پیشنیازهای مشاورین را بررسی می نماییم.   قصد داشتم به صورت مفصل وارد این بحث شوم ولی دانسته ها فعلی و فرصت و مجال این امکان را برایم میسر ننمود . گرچه ممکن از مطالبی از دوستان یا منابع  پیدا کنم و در پستهای بعدی مطالبی را پست کنم ولی فعلا به یک گزیده از نیچه بسنده می کنیم:

پرواز را با پرواز آغاز نمی کنند. آنکه می خواهد روزی پریدن آموزد، ابتدا باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالا رفتن آموزد (نیچه).

کوتاه سخن ما  آنکه کسی می تواند مشاور شود که تمام راه ها را رفته باشد تجربه شکست و پیروزی خود یا دیگران را در سیر مسیر داشته باشد. مطابق با مقررات سازمان  مدیریت خدابیامرز  در اکثر موارد  کسی می توانست مشاور باشد یا به عنوان  مشاور انتخاب شود  که حداقل ده سال  سابقه مدیریت اجرائی و نظارت و ... در موضوع مورد مشاوره داشته  باشد. اما پدیده نادری که امروزها به عنوان تفکری ناب برای غلبه بر پیشینیان مورد استفاده می باشد. موضوع مشاوران جوان می باشد.

 


در روزهای بعدی پس از تکمیل بارگذاری خواهد شد.


 
comment نظر خودتان را در رابطه با پست حاضر در همین قسمت وارد نمایید ()