آمار مسائل بین المللی جذب نیرو - فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی - IT & E-commerce

امروز توسعه تجارت الکترونیکی برای سهیم شدن مردم عزیز کشورمان از درآمدهای کلان جهانی حاصل از این سبک تجارت و نهایتا رشد در آمد ملی از ضروری ترین امور روزمر’ به شمار می رود. لذا این موضوع مرا بر آن داشت تا وبلاگی در پرشین بلاگ نیز برای این منظور راه اندازی نمایم تا باشد که به حول و قوه الهی قدمی کوچک در این راه برداشته باشیم . . عیسی نجفی فروردین سال 1387

مسائل بین المللی جذب نیرو
مدير وبلاگ : عیسی نجفی - ساعت ۸:۱۳ ‎ب.ظ روز شنبه ٤ خرداد ۱۳۸٧
 

به دلیل تفاوت های فرهنگی ، باید برای هر کشور و فرهنگ از یک سبک خاص مدیریتی وروش های خاص مدیریت منابع اسنانی مناسب با آن فرهنگ بهره جست.

 

1-     بسیاری از شرکتهای چند ملیتی تلاش می کنند که برای تصدی پستهای مدیریتی شعبات ونمایندگی خود را در کشورهای  دیگر ، از افراد و شهروندان تحصیل کرده وماهر همان شکورها استفاده نمایند.

 

2-      بسیاری از شرکتهای چند ملیتی برای تصدی پستهای مدیریتی خود  مبادرت به استخدام کارکنان و افرادیکه جهت گیری و دید جهانی  و بین الملی دارند ، بدون توجه به کشور و زاد گاه  می گیرند.

 

شرکت های چند ملیتی پس از استخدام مدیران قبل از اعزام آنها به کشورهای دیگر به آنها آموزشهای فرهنگی و میان فرهنگی میدهند. شرکتهای اروپایی با روند فوق 6 درصد احتمال شکست مدیران خود را کاهش داده اند.


 
comment نظر خودتان را در رابطه با پست حاضر در همین قسمت وارد نمایید ()