هر دم از این باغ بری می‌رسد

ایتنا منتشر نمود سه شنبه، ۲۰ مردادماه ۱۳۸۸

هر دم از این باغ بری می‌رسد

ایتنا - امید می‌رود که با واکنش مناسب و به موقع مراجع قانونی نسبت به تجدید نظر در واگذاری یاد شده در روزهای جاری شاهد اقدامی موثر برای رفع نگرانی های موجود باشیم و مطمئن باشیم که در روزهای بعدی تازه تر! از تازه تری نخواهید رسید که موجبات نگرانی و ناخوشایندی جدیدی را برای قشر وسیعی از اصحاب صنایع و تجارت در بر داشته باشد.

هر دم از این باغ بری می‌رسد
عیسی نجفی - عضو شورای مرکزی نظام صنفی رایانه ای کشور
در حالیکه در روزهای اخیر بدنه تجاری و بازرگانی کشور از تب و تاب تصویب طرح ادغام بعضی از وزارتخانه‌ها و سازمان‌های نامتجانس توسط مراجع قانونی در شوک و بهت به سرمی‌برد. شنیدن اخبار واقعه غیرقابل باور واگذاری نمایشگاه بین‌المللی تهران -که بی‌شک از بزرگ‌ترین بنگاه‌های اقتصادی موجود کشور در چرخه و زنجیره تبلیغات و بازاریابی تجاری محسوب می‌گردد- به بخشی غیرتخصصی مانند سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح(فارغ از مباحث قانونی بودن یا نبودن، نحوه واگذاری) انبوهی از مخاطبین را در بهت و حیرت فرو برده است.

این اقدام پاتکی غیرمنصافانه به بدنه فعالین تجاری و بازرگانی ایران محسوب می‌شود.
از آنجا که این بنگاه اقتصادی سالانه فرصتهای مناسبی را برای اصناف و تجار کشور برای انجام فعالیت‌های تبلیغات بازاریابی و رقابت‌های تجاری ایجاد می‌نموده است و به نظر می‌رسد که در صورت تایید صحت اقدام یاد شده این رخداد فرصت‌های بالاقوه موجود را از انبوه بازدیدکنندگان و مخاطبین سالانه و همچنین از تجار و بازرگانان این نمایشگاه سلب خواهد نمود و از آنجا که امروزه نمایشگاه‌های بین‌المللی در اقصی نقاط تجاری جهان به عنوان بنگاه‌های بزرگ تخصصی تجاری و اقتصادی محسوب می‌گردد و قطعا گردانندگان نمایشگاه‌های تجاری نیز متشکل از جامعه تخصصی این رشته و تخصص و حرفه محسوب می‌گردند و انتظار می‌رود که قانون گذار در واگذاری این بنگاه تمهیدات لازم را برای تضمین از حفظ جایگاه و اعتبار تخصصی آن در صورت واگذاری اندیشده باشد.

این در حالی است که به لحاظ تخصصی مجموعه صاحب جدید این مجموعه هیچگونه تجربه، سابقه، تناسب و سنخیتی با فعالیت‌های تخصصی این بنگاه بزرگ اقتصادی در کشور و جهان نداشته و ندارد.

لذا این خبر، خبری نامیمون و ناخوشایند برای اصحاب و اصناف و بازرگانان و حتی مخاطبین این نمایشگاه بین‌المللی کشور محسوب می‌گردد و انشاء ا... امید می‌رود که با واکنش مناسب و به موقع مراجع قانونی نسبت به تجدید نظر در واگذاری یاد شده در روزهای جاری شاهد اقدامی موثر برای رفع نگرانی های موجود باشیم و مطمئن باشیم که در روزهای بعدی تازه تر! از تازه تری نخواهید رسید که موجبات نگرانی و ناخوشایندی جدیدی را برای قشر وسیعی از اصحاب صنایع و تجارت در بر داشته باشد.

/ 2 نظر / 5 بازدید
کسب درآمد متفاوت بدون کلیک خودتان انتخاب کنید!

سلام دوست عزيز ضمن تبريک براي سايت قشنگت لطفا متن زير رو بخون: CN3 تنها راه کسب درآمد حرفه اي از اينترنت ماهيانه 500 هزار تومان بدون هيچ کليک يا سايت پرداخت به ازاي کليک بدون نياز به ايگلد ، پي پال و ... پرداخت در بانک هاي ايراني ابتدا محصول را تحويل بگيريد سپس مبلغ آن را بپردازيد. توجه: اين طرح فقط تا آخر مرداد ماه سال 1388 است من خودم در حال حاضر پس از دو هفته کارکردن 80,000 تومان به حسابم واريز شد واقعا دارم از خوشحالي پر درمي آورم! بدون حتي 1 نفر زيرمجموعه گيري! لطفا براي اطلاعات بيشتر به آدرس سايت ما مراجعه کنيد

محمود

Hello. I'm glad my Citizen in the world are notes and Want Cash. Happy qeros to the head and press my blog to link exchange. Thanks! Mahmoud Ghoochani - Mashhad http://mahmoud1985.blogspot.com