داده‌کاوی و تجارت الکترونیک

داده‌کاوی برای تجارت الکترونیک اهمیت فروانی دارد و باعث می‌شود تا دانش ارزشمندی در اختیار شرکت‌های تجاری قرار گیرد؛ این شرکت‌ها با کمک دانش به دست آمده از داده کاوی می‌توانند بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتری را بهبود بخشند. به همین دلیل پژوهشگران به دنبال تکنیک‌های کارآمد داده‌کاوی به منظور اکتشاف و استخراج دانش از مقادیر عظیم داده و اطلاعات می‌باشند. علاوه بر موارد گفته شده، اندازه و محدودیتهای قانونی و اجتماعی باعث شده تا تحلیل گران نتوانند داده‌ها را در یک محل واحد جمع‌آوری کنند، در نتیجه مجموعه‌های داده به صورت توزیع شده و در محلهای مختلف جغرافیای هستند.

/ 2 نظر / 26 بازدید
پيام روز

سلام وبلاگ خوبي داريد براي تبليغ و افزايش بازديد وبلاگ خود در سايت پيام روز آگهي هاي رايگان هفت ستاره و لينك دار عكسدار بدهيد www.payamerouz.ir از نمايشگاه و فروشگاه محصولات نساجي و پوشاك پيام روز بازديد فرمائيد . زيباترين وبهترين لباسهاي مجلسي پيراهن هاي مجلسي دامن تونيك تاپ شلوار هاي جين و انواع ديگرپوشاك مد روز بانوان در فروشگاه پيام روز با مناسب ترين قيمت ممكن همه در : www.payamerouz.ir/shop منتظر نظرات و پيشنهادات شما هستيم info@payamerouz.ir با تشكر

سلام . من پروژه ام در باره داده کاوی و ککاربرد های ان در تجارت الکترونیک است. به مقاله احتیاج دارم. لطفا اگر میتوانید بهم کمک کنید.