اگهی تشکیل مجمع عمومی سالیانه نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی و فراخوان ثبت نام

آگهی تشکیل مجمع عمومی سالیانه نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی

و فراخوان ثبت نام نامزدهای عضویت در هیأت مدیره و بازرس

روزنامه خراسان صفحه اول و روزنامه خراسان رضوی صفحه دوم روز 10/7/90 یکشنبه دهم مهر نود را ملاحظه بفرمائید

بدینوسیله ، در اجرای 38 آیین نامه اجرائی مواد 2 و 17 قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای و تشکیل نظام صنفی رایانه ای و ماده 11 اساسنامه به اطلاع کلیه اعضاء شاخه های شرکتی، فروشگاهی و مشاورین که مستند به ماده 40 آیین نامه اجرایی فوق الذکر  حائز شرایط عضویت در هیات مدیره یا بازرس نظام استانی می باشند می رسانیم که از تاریخ 12/7/1390 لغایت پنجشنبه 21/7/1390 بمدت ده روز با در دست داشتن مدارک زیر شخصاً در ساعت اداری 30/8 صبح الی 30/14 به محل دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی واقع در مشهدـ خیابان راهنمایی ـ بین چهارراه راهنمایی و راهنمایی 23 ـ پلاک 44 مراجعه و نسبت به ثبت نام جهت عضویت در هیأت مدیره و بازرس قانونی نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی اقدام نمایند. لازم به یاد آوری است که انتخابات دومین دوره انتخاب اعضاء هیات مدیره نظام صنفی رایانه ای  خراسان رضوی در روز 30/8/90 برگزار خواهد شد.

مدارک و شرایط مورد نیاز :

ارائه مجوز عضویت معتبر در یکی از سه گروه یا شاخه نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی ( شرکتها – فروشگاه ها – مشاورین ) اصل و تصویر ، کارت ملی ، کارت پایان خدمت ، شناسنامه ، مدرک تحصیلی و دو قطعه عکس 4*3 یا 4*6 رنگی گواهی سوء پیشنه کیفری ( برای فروشگاهها ارائه تاییدیه پروانه کسب معتبر الزامی است ) همچنین مطابق با ماده 40 آیین نامه شرایط عمومی انتخاب شوندگان هیأت های مدیره استانی به شرح زیر می باشد:

1ـ تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران 2ـ پایبندی به اسلام و یا یکی از اقلیتهای دینی شناخته شده در قانون اساس و وفاداری به نظام جمهوری اسلامی 3ـ عدم اعتیاد به مواد مخدر 4ـ داشتن حسن شهرت اجتماعی، شغلی، علمی ، حرفه ای و عدم اشتهار به فساد اخلاقی، به تایید 5 درصد واجدان حق رأی در نظام است که این تعداد کمتر از 2 نفر نمی باشد. 5ـ نداشتن سوء پیشینه کیفری

براساس 39 آیین نامه فوق الذکر و ماده 10 اساسنامه و با توجه به تعداد اعضاء سازمان در نظام صنفی رایانه ای استان خراسان رضوی سهمیه عضویت اصلی در هیأت مدیره دوره سوم این استان به شرح  (شرکتها 9 نفر ، فروشگاهها 3 نفر ، مشاوران 2 نفر ، و بازرس 1 نفر) خواهد بود و نامزدهای بازرس نمی توانند در هیچ کدام از شاخه های دیگر نامزد شوند  و هر نامزد فقط مجاز به نامزدی در یک شاخه خواهد بود.و اعضاء قبلی هیأت مدیره که در دو دوره متوالی در هیأت مدیره عضویت داشته اند در این دوره مجاز به اعلام نامزدی نمی باشند.

                             با تشکر ـ عیسی نجفی                                                                                           

      رئیس هیأت مدیره  نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی

/ 2 نظر / 20 بازدید
iman

تبادل لينک : يکي از روش هاي مهم براي افزايش رتبه و بالا بردن اعتبار سايت تبادل لينک بصورت متني مي باشد مزاياي تبادل لينک : بيش از 75% از بازديد کننده هاي سايت يا وبلاگ شما از طريق جستجو در گوگل و سايت هاي نظير آن مي باشد . تبادل لينک يکي از موثرترين و ساده ترين راه ها براي افزايش رتبه ي سايت شما در گوگل و اين گونه سايتها است . با اين سيستمي كه ما براي شما عزيزان به طور رايگان فراهم آورده ايم شما براي تبادل لينك نيازي نيست به شيوه ي سنتي عمل كنيد و براي ثبت لينكتان در سايت مورد نظر چندين روز منتظر بمانيد. در اين سيستم خودكار شما پس از اينكه لينك ما را در سايت يا وبلاگ خود قرار دهيد .پس از پر كردن فرم تبادل لينك و ارسال آن سيستم در همان لحظه لينك شما را اضافه ميكند توجه داريد که موتور حرفه اي جستجو گر گوگل به لينک هاي تبادلي دو طرفه توجه چنداني نمي کند بلکه به لينک هاي تبادلي يک طرفه توجه بيشتر دارد . از اين رو در اين سايت ما تبادل لينک پيشرفته اي را راه اندازي نموده ايم تا با سرعت هر چه تمام تر افزايش واقعي رنکينگ گوگل و رتبه در گوگل و در نتيجه افزايش آمار را داشته باشيم http://djbazarcn.ir/links