قابل توجه دانشجویان درس شیوه ارائه مطالب علمی وفنی:مراحل آماده سازی ارائه V

مرحله پنجم آماده سازی ارائه کتبی :تولید متن اصلی  

1- تاریخ شروع فعالیت

29 فروردین 92

2- تاریخ پایان

ششم اردیبهشت 92

3

نحوه ارائه گزارش

خلاصه گزارش را   در انتهای همین پست کامنت بگذارید ( حداکثر 600 حرف یا 200 کلمه ) و بعد متن گزارش  را در بادی ایمیل درج نموده و ایمیل  فرمائید ( لطفا فایل اتچ ننمایید ) 

 

فعالیتهای این مرحله : ( ابزار و امکانات نوشتن ، سازماندهی اندیشه ای و یا احساسی ، تعیین روش کار در متن اصلی ، کنترل کمی و کیفی متن ، ساختار متن اصلی ، دقت در نگارش بهتر ، ... )

/ 22 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد محبی

با رشد اطلاعات و منابع آنلاین، لازم است متن ها را برای پردازش موثرتر خلاصه کنیم.به همین دلیل در سال های اخیر سیستم هایی برای خلاصه سازی متن پیشنهاد شده اند که اطلاعات مهم متن را استخراج کرده در اختیار کاربر قرار می دهند. 2 نوع خلاصه سازی وجود دارد: 1- خلاصه سازی انتزاعی که شامل جملاتی است که لزوما در متن اصلی نیستند اما مفاهیم اصلی متن را دربردارند. 2- خلاصه سازی استخراجی که شامل جملات و پاراگراف های مهم متن اصلی است. نوع اول به دلیل نیاز به درک و پردازش زبان طبیعی تقریبا غیر ممکن است و بیشتر تحقیقات و پروژه هایی که تا کنون انجام شده روی روش دوم متمرکز شده اند. خلاصه سازی استخراجی شامل 3 مرحله پیش پردازش،پردازش و تولید خلاصه است. مرحله پردازش مهم ترین مرحله است و الگوریتم های متنوعی برای آن ارایه شده اند. . .

آرزوحبیبی

چکیده ای ار متن اصلی: یکی از راه هایی که مردم سراسر دنیا توانسته اند با تکیه بر آن کسب درآمد کنند اینترنت است. روش های بسیارزیادی برای کسب درامد از اینترنت وجود دارد.ازجمله:/PTC /PTR/PTS/Offer/ویدئوی ویروسی/فروش وسایل/ فروش عکس های قیمتی/وبلاگ ها/پروژه های آزاد آنلاین/نوشتن مقالات انتقادی/دستیار مجازی اما برای کسب درامد از این روش بایداطلاعاتی در مورد معایب این روش داشته باشیم و معمولا افراد این روش را به موازات شغل اصلی خود استفاده می کنند.

ف.طالعی

چکیده ای از متن اصلی : واژه بیومتریک به همه فناوری هایی گفته می شود که هویت افراد را به کمک اندازه گیری و تحلیل خصوصیات انسان شناسایی می کنند در این تعریف عمومی بیومتریک بعنوان علم و فناوری اندازه گیری وتحلیل آماری داده های بیولوژیکی معرفی می شود. در Biometric از مشخصات فیزیکی و رفتاری برای شناسایی افراد استفاده میشود، مشخصات فیزیکی مانند:اثر انگشت، اسکن دست ، صورت وچشم که خود به دو دسته اسکن عنبیه و شبکیه تقسیم می شود. مشخصات رفتاری مانند:صدا، امضاء، تایپ. پارامترهاي ديگري هم اخيراً مورد استفاده قرار گرفته است که به علل مختلف هنوز کاربرد وسيعي ندارند ازجمله نحوه راه رفتن، الگوی رگهای پشت دست،خطوط کف دست،شکل گوش ،بوی بدن و الگوی بافتهای زیر پوستی اشاره کرد.

ف.صالحی

خلاصه ای از مقاله: هر روزه دزدان اینترنتی راه هاي جدیدي را براي بدست آوردن هویت شخصی افراد و دستیابی به اطلاعات شخصی آنها به کار می برند. یکی از رو شهایی که اخیرا بسیار مورد توجه آنها قرار گرفته و البته کمی هم پیچیده می باشد، فیشینگ نام دارد. حملات موسوم به فیشینگ به آن دسته از حملات اینترنتی گفته می شود که معمولا طراحان آنها از ایمیلهاي داراي آدرسهاي فرستنده جعلی براي کشاندن کاربران به وب سایتهاي مورد نظرشان استفاده می کنند. [لبخند]

ا.میری

خلاصه ای از ngn ngn در آغاز بيشتر به گستره‌اي از مفاهيم فني و تجاري اطلاق مي‌شد كه تغييراتي را در صنعت مخابرات نويد مي‌داد. اكنون پس از تقريبا پنج سال كار و تلاش، اين مفاهيم در قالب خدماتي نوين براي هر دو گروه فراهم‌كنندگان و مصرف‌كنندگان ظهوريافته است. به عبارت ديگر، آينده‌اي كه از آن سخن مي‌رفت عملاً فرارسيده است. اساساً در هر تجارتي ازجمله تجارت مخابراتي، تغييري صورت نمي‌گيرد؛ مگر با هدف كسب رضايت بيشتر مصرف‌كنندگان و بهبود بازده مالي توليد‌كننده. NGN اين دو ويژگي را در خود دارد. ارائه خدمات نوين از سويي و كاهش هزينه‌هاي سرمايه‌اي و عملياتي از سوي ديگر موجبات رضاي ت هر دو طرف را فراهم مي‌سازد.

امیر مهران راد 0170

خلاصه ای از کپچا: شما از کامپیوتر خود برای خرید مثلاً بلیط هواپیما استفاده می کنید. پیش از آنکه بتوانید بلیطها را خریداری نمایید، ابتدا باید یک آزمایش را پشت سر بگذارید. در واقع، نکته در همینجا است. این آزمایش برای شما بسیار ساده و سرراست خواهد بود. اما برای کامپیوتر، حل کردن همین آزمایش ساده تقریباً غیر ممکن است. این نوع آزمایشها تحت عنوان CAPTCHA شناخته می شوند، یک سرنام برای عبارت " Completely Automated Public Turing Test to Tell Computers and Humans Apart". این آزمایشها در عین حال بعنوان یک نوع HIP Human Interaction Proof شناخته می شوند.شما احتمالاً آزمایشهای CAPTCHA تصویری از یک سری حروف تحریف شده است. شما باید مجموعه درستی از حروف را در یک فرم وارد کنید. اگر حروف شما با حروف داخل تصویر تحریف شده مطابقت داشته باشند، شما آزمایش را پشت سر گذاشته اید. برای مثال، ممکن است یک سرویس eMail رایگان، خود را در زیر بمباران درخواستهای ایجاد حساسیت کاربری از سوی یک برنامه خودکار ببیند. این برنامه خودکار می تواند بخشی از یک تلاش بزرگتر برای ارسال نامه های Spam به میلیونها کاربر باشد. آزمایش CAPTCHA به شناس

محمد علی شیخی578

خلاصه مقاله: سیستم عامل لینوکس سیستم عاملی رایگان و منبع باز می باشد که دارای توزیع های متنوعی است که هر یک دارای کارایی و ویژگی های خاص خود می باشد. ارتقا و نگهداری این توزیع ها سادگی و با اتصال به اینترنت و به روز رسانی رایگان انجام می شود .

محیب0361

مرحله 5:تولید متن اصلی ابزار نوشتن: اصولا لپ تاپ برای نوشتن مطالب. چون اکثر مطالب به زبان انگلیسی هستند دیکشنری عمومی و تخصصی نیز لازم است. برای تولید پیش نویس دوباره یادداشتها ، منابع ، طرح اولیه بررسی شد. مطالب مرتب و سازماندهی شده و از لحظ محتوایی و نگارشی بازبینی شد .

س.کریمی8062

فاز پنجم: خلاصه مقاله امروزه در زمینه هاي فراوانی ما به وسایلی نیاز داریم که هویت اشخاص را شناسایی کند و بر اساس ویژگیهاي بدن اشخاص آنها را بازشناسی کند و این کار جز با علم بیومتریک عملی نیست. بیو متري را نمی توان امانت داد یا گرفت, نمی توان خرید یا فراموش کرد و جعل آن هم عملا غیرممکن است. سیستم تشخیص هویت را می توان به دسته های زیر تقسیم کرد: دسته اول معمولا چیزی است که شما به همراه خود دارید و می توان گفت سند هویت شماست نوع دوم سیستم های شناسایی دانش نام دارد یعنی چیزی که شما به خاطر می سپارید. دسته سوم سیستم های مبتنی بر بیومتریک است. این سیستم ها از خصیصه های بیولوژیکی و رفتاری انسان جهت شناسایی استفاده میکند. که دسته های ذوم وسوم دارای نواقصی هستن اما دسته سوم به دلیل به کارگیری علم بیومتریک هیچ نقصی را ندارد. نمونه هایی از سخت افزارهای مبتنی بر علم بیومتریک شامل موارد زیر است که در مقاله به تشریح ان پرداخته ایم: کارت های شناسایی بیومتریک قفل الکترونیکی دستگاه احراز هویت جلسات امتحان و کنفرانس گوشی آیفون S5 اسکنرهای اثر انگشت کفی کفش بیومتریک گذرنامه الکترونیکی

ش.عباسی.0156

فاز پنجم:تولید متن اصلی برای تهیه متن اصلی دوباره کارت یادداشت ها بررسی شد و واز نظر محتوا مورد بررسی قرار گرفت و سازمان دهی اطلاعات صورت گرفت. نتیجه گیری از الگوریتم های رمزنگاری اطلاعات: در این مقاله به این مطلب پی بردیم که رمزگذاری و رمزگشایی, مفاهیم و عملیاتی مهم در ارتباطات دنیای امروز ما هستند. مهمترین دلیل استفاده از رمزنگاری این است که می توانیم به وسیله آن امنیت را ایجاد کنیم. این امنیت برای جلوگیری از سرقت و تحریف اطلاعات قابل انتقال در کانال های ارتباطی است. درمقاله الگوریتم های رمزنگاری متقارن و نامتقاری و الگوریتم های کلید عمومی وکلید خصوصی بررسی شد و نتایج زیر بدست آمد:  به طور کلی الگوريتمهاي متقارن الگوريتمهاي بهينهتري هستند.  وقتيكه بحث امنيت پيش ميآيد الگوريتمهاي كليد عمومي كارايي بيشتر دارند.  الگوريتمهاي متقارن داراي سرعت بالاتر و الگوريتمهاي كليد عمومي داراي امنيت بهتري هستند. در ضمن گاهي از سيستم تركيبي از هردو الگوريتم استفاده ميكنند كه به اين الگوريتمها الگوريتمهاي تركيبي گفته میشود. می توان گفت که با پیچیده شدن روزافزون علوم(نه تنها علوم کامپیوتری), نقش رمزنگاری و رمزگذاری بیش از