فارکس چیست ؟

 این بازار به دلیل نوسانات قابل توجه و حجم بالای معاملات، فرصت مناسبی است برای افراد و موسساتی که مایل اند در بورس بین المللی به تجارت و سرمایه گذاری بپردازند.
امروزه با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، این امکان فراهم شده است تا سرمایه گذاران، تحولات و نوسانات لحظه به لحظه تمامی بورس های جهان را زیر نظر گرفته و از فرصت های سرمایه گذاری در هر کجای جهان بهره اقتصادی ببرند. در واقع تکنولوژی محدودیت ها را از بین برده و سرمایه گذاری و معامله در تمامی بورس های جهان برای تمامی افراد میسر گردیده است. به این معنی که همه می توانند از طریق اینترنت به شبکه تجارت بین المللی متصل شده و قیمت های لحظه ای تمامی کالا ها، ارز ها و سهام را مشاهده و تحلیل نمایند و در فرصت های مناسب، دستورات خرید و فروش خود را به کارگزاران بین المللی برای معامله ارز، سهام، طلا، نفت و سایر کالاهای قابل معامله ارسال کنند.
کافی است تحلیل کنید و به نتیجه برسید که کدام ارز در مقابل ارز دیگر قوی خواهد شد، کدام کالا (نفت، طلا و...) ارزان یا گران خواهد شد و کدام شاخص سهام (داو جونز، نزدک، S&Pو...) رشد یا نزول خواهد داشت. در این هنگام می توانید با یک کلیک دستور خرید یا فروش را به کارگزار خود ارسال کنید. معامله مورد نظر شما در عرض چند ثانیه اجرا خواهد شد و شما می توانید از نوسانات قیمت منتفع شوید.
بورس بین المللی ارز (فارکس) با میانگین گردش مالی 2 تریلیون دلار در روز، بزرگترین بازار مالی جهان محسوب می شود که هم اکنون شما نیز می توانید به عنوان یک معامله گر و سرمایه گذار خصوصی، از نوسانات آن بهترین بهره را ببرید.
بسیاری از موسسات سرمایه گذاری، بانک ها و اشخاص حقیقی در سراسر جهان به تجارت و سرمایه گذاری در بورس های بین المللی ارز، کالا و سهام مشغول اند و از این راه پول می سازند. در ایران نیز طی چند سال گذشته شرکت ها و افراد بسیاری به تجارت در بورس بین المللی ارز ( فارکس ) و سایر بورس های جهانی روی آورده اند و رفته رفته با پی بردن به پتانسیل های بالای این بازار و نقش آن در تولید ثروت، سرمایه گذاران و معامله گران بسیاری جذب این بازار ها شده اند.
نکته ای که لازم است به آن اشاره شود، لزوم کسب دانش تحلیل این بازار ها می باشد. در دنیای تجارت امروزی، دانش و اطلاعات مهم ترین نقش را ایفا می کند. یعنی شما باید بدانید که در چه زمانی، کدام ارز، کالا و یا سهام را بخرید و کدام را بفروشید. همین نکته است که باعث سود یا ضرر شما خواهد شد. بنا بر این توصیه اکید ما این است که قبل از شروع انجام معاملات، حتما دانش کافی را کسب کنید و پس از آن اقدام به معامله نمایید.
ایران بورس آنلاین چه خدماتی به شما ارائه می کند ؟ایران بورس آنلاین با همکاری معتبر ترین کارگزاران اروپایی از جمله ACM سوئیس (تحت رگولاتوری وزارت اقتصاد سوئیس)، Windsor Brokers (تحت رگولاتوری FSA-UK, CYSEC) فعالیت نموده و انواع خدمات مورد نیاز برای سرمایه گذاری و تجارت در بورس های جهانی را ارائه می نماید.
از جمله خدمات ایران بورس آنلاین می توان به برگزاری دوره آموزش تحلیل بازار فارکس به شکل حضوری و آنلاین، افتتاح حساب جهت سرمایه گذاری و تجارت در بازار فارکس و سایر بورس های بین المللی، ارائه مشاوره رایگان جهت سرمایه گذاری، مدیریت سرمایه و تحلیل بازار اشاره نمود.
همچنین ایران بورس آنلاین در جهت آشنایی علاقه مندان با فضای معاملات در بورس های بین المللی و به ویژه فارکس، امکان افتتاح حساب آزمایشی رایگان را برای شما فراهم آورده است تا قادر باشید از نزدیک شاهد چگونگی کارکرد این بازار ها باشید. در همین لحظه می توانید اقدام کنید.
ایران بورس آنلاین با همکاری معتبر ترین کارگزاران جهان، سرویسی امن، پیشرفته و حرفه ای را در اختیار ایرانیان علاقه مند به فارکس و سایر بورس های جهانی قرار می دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
شما چگونه می توانید در بورس های بین المللی سود ببرید؟همانطور که گفته شد اگر بدانید که چگونه عمل کنید، می توانید سود های قابل توجهی کسب نمایید. قدم اول این است که یاد بگیرید. اگر می خواهید یک تحلیل گر و سرمایه گذار موفق در بازار های جهانی باشید، باید همواره در حال آموختن و کسب تجربه باشید. دنیای امروز دنیای ارتباطات و اطلاعات است، هرکس دانش بیشتری داشته باشد زندگی بهتری خواهد داشت.
اگر علاقه مند هستید که در بازار های بین المللی به تجارت بپردازید، می توانید کار خود را با مطالعه و یادگیری آغاز کنید.
دوره های آموزشی ایران بورس آنلاین با هدف تربیت معامله گران و تحلیل گران زبده و کارآزموده در سطح بین المللی با بهترین امکانات آموزشی، بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با همکاری بهترین و مجرب ترین اساتید علم تحلیل بازار های مالی، به دو شکل حضوری و غیر حضوری (آنلاین) برگزار می شود.
مطالب ارائه شده در این دوره ها بسیار کامل و جامع می باشد و از مفاهیم پایه ای تا پیشرفته ترین تکنیک ها و استراتژی های معاملاتی را در بر می گیرد. در این دوره ها شما می توانید گام به گام با دانش تحلیل بازار های بورس بین المللی آشنا شوید، به طوری که در پایان دوره قادر خواهید بود به شکل اصولی بازار های مالی و بورس های بین المللی را تحلیل نموده و فرصت های سرمایه گذاری و معاملاتی سود آور را به خوبی تشخیص دهید. این دوره ها به نحوی طراحی شده اند که نیازی به اطلاعات قبلی نداشته و افراد مبتدی نیز قادر به استفاده  از آن می باشند.
از آنجا که برای موفقیت در بورس های بین المللی در کنار دانش، تجربه نیز عاملی کلیدی است، ایران بورس آنلاین جهت تکمیل فرآیند آموزشی، حساب های مجازی آزمایشی رایگان را ارائه می نماید تا افرادی که در حال یادگیری هستند، بتوانند بدون ریسک کردن بر روی سرمایه واقعی، استراتژی های معاملاتی خود را محک بزنند و به کسب تجربه بپردازند.
از کجا شروع کنیم ؟

اگر به تجارت و سرمایه گذاری در بورس های بین المللی از جمله فارکس علاقه مند هستید و این نکته را دریافته اید که این سرمایه گذاری می تواند برای شما سودآور باشد،

نقل از ایران بورس آنلاین

http://iranbourseonline.com/novice/index.html

/ 0 نظر / 4 بازدید