مصاحبه با خبرگزاری پانا : پول الکترونیکی باید جایگزین پول سنتی شود

نجفی عضو هیئت رئیسه سازمان نظام صنفی رایانه کشور: پول الکترونیکی باید جایگزین پول سنتی شود

خبرگزاری پانا: عضو هیئت رئیسه سازمان نظام صنفی رایانه کشور گفت: توسعه فناوری اطلاعات در جهان می‌طلبد که هر چه سریع‌تر پول الکترونیک جایگزین پول سنتی شود.

 

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از روابط عمومی شهرداری مشهد، عیسی نجفی اظهارداشت: استفاده از بلیت الکترونیک در وسائط حمل و نقل عمومی مشهد موجب صرفه‌جویی در هزینه چاپ و وقت شهروندان می‌شود.

وی خاطر نشان‌کرد: با تجهیز تمام اتوبوس‌ها به سیستم کارتخوان بلیت ‌الکترونیک ضمن صرفه‌جویی‌های که از محل عدم چاپ و توزیع بلیت کاغذی صورت می‌گیرد، در وقت شهروندان نیز صرفه‌جویی می‌شود.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه خراسان‌رضوی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های سازمان اتوبوسرانی دریافت، جمع‌آوری و متمرکز کردن مبالغ کرایه بوده است گفت: با اجرایی شدن سیستم الکترونیک این مشکل در اتوبوسرانی برطرف می‌شود.
وی اظهارداشت:‌ محاسبه کرایه بر اساس مسافت یکی از قابلیت‌های بلیت الکترونیک است که قطعا رضایت شهروندان را به همراه خواهد داشت.
نجفی با بیان اینکه  نهادینه‌کردن فرهنگ استفاده از بلیت الکترونیک، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌دهی به شهروندان باید هر چه سریع‌تر انجام شود افزود: تنها با همکاری شهروندان می‌توان هرچه سریع‌تر برای همیشه بلیت‌های کاغذی را در مشهد جمع کرد.

/ 1 نظر / 4 بازدید
سید مجید

سلام خوشحال میشم نظراتتون رو درباره شعر جدیدم بدونم ممنون که می خواهید وقت بذارین[نیشخند]